Важливі замітки

Мерч – це реклама, за яку платять вам.

Люди, які довіряють бренду, готові платити гроші за те, щоб демонструвати свою лояльність оточуючим та зробити бренд частиною повсякденності. І в цьому заслуга вашої команди.

Що хоче сказати людина, одягаючи футболку з логотипом улюбленого, популярного чи культового гурту? Вона демонструє лояльність, відданість культурі, поділ цінностей. Це ключова якість мерця.

Ваша компанія також має цінності — корпоративні, головна змінна корпоративної культури, переконання та принципи, які поділяють співробітники і які можна транслювати на цільову аудиторію. Якщо бренд — приклад для наслідування, який транслює певний стиль життя та життєву позицію, мерч носитимуть із задоволенням та гордістю та користуватимуться ним, залучаючи нових клієнтів.


Корпоративний стиль - основа мерчаМерч - відображення вашого бренду, тому вибирайте та персоналізуйте сувеніри для нього за брендбуком. А якщо у вас немає посібника з корпоративних сувенірів ми будемо раді з цим допомогти.

Сувеніри з логотипом відображають специфіку, а не суперечать їй
Аксесуари та подарунки, обрані для колекції Мерча, повинні бути доречними. Звичайно, і між столом та вороном можна знайти чимало спільного. Але все-таки ефективний мерч асоціюється з вашою компанією, галуззю, традицією.

Наприклад, якщо комунальна компанія, яка займається освітленням, пропонуватиме своїм клієнтам маски для плавання, це виглядатиме як мінімум дивно. Ліхтарики — зовсім інша річ. Звичайно, знайдуться люди з нестандартним мисленням, які подумають, а чи не натяк це на часті відключення. Але навіть таке незвичайне заперечення можна обіграти креативним посланням.

Корпоративні сувеніри мають приносити користь
Якщо вибрані позиції для колекції мерчу будуть корисними та практичними, ними користуватимуться часто і регулярно, а кількість контактів з логотипом та впізнаваність бренду зростатимуть, зростатимуть та зростатимуть.