Важливі замітки

Рітейл-тренди:

1. Самообслуговування
Все більше великих рітейлерів таких як Target, Walmart, Kohl's та Home Depot пропонують покупцям використовувати автоматичні шафки самообслуговування для отримання та повернення замовлень. Це вигідно як клієнту, і продавцю, оскільки в консультантів звільняється час обслуговування інших нерішучих клієнтів, а самостійні покупці гарантовано швидко отримують своє придбання, зробивши попереднє замовлення. Тенденція не нова, але продовжує набирати популярності. І, помітивши це, рітейлери працюють над покращенням та спрощенням цієї послуги, що не може не тішити.

2. Дом вне дома
Resimercial design є тенденцією, що росте, в рітейлі і стає все більш популярною в індустрії офісного дизайну інтер'єру в цілому. Терміном активно користуються міленіали та покоління Z. Resimercial design, по суті, означає створення комфортної, гостинної, домашньої атмосфери у громадських місцях. Багато хто в індустрії horeca використовують елементи resimercial: покупці почуваються комфортно, вони проводять більше часу у закладі і залишають там більше грошей.
Фудкортами, салонами краси, дитячими кімнатами та кінотеатрами, мабуть, уже нікого не здивувати.

У флагманському магазині New Balance у Брайтоні покупці можуть отримати тривимірне сканування стопи і спостерігають за процесом виробництва взуття. Клієнти можуть “збирати” кастомізовані кросівки та замовити їх доставку додому.
Деякі супермаркети навіть пропонують додаток, який дозволяє покупцям створювати списки покупок, які організовані по проходах, переглядати інформацію про продукти та читати інструкції. Ці технологічні інновації дозволяють роздрібним торговцям надавати послуги, які хочуть покупці, а також утримувати їх у магазині та збирати про них дані.

3.Сміливі кольори
Колір стане основною частиною роздрібних інтер'єрів наступного року. Світлі відтінки відсуваються на задній план, оскільки сміливіші кольори пробиваються до вітрин. Використання колірного блокування для привернення уваги покупців буде звичайною практикою. Це дозволить зонувати і певну поведінку покупців у магазинах.
Хроматичні кольори також з'являться у відтінках тієї самої групи. І буде загальною рисою сектора розкоші, тоді як сміливі кольори будуть орієнтовані молодіжну індустрію.