Важливі замітки

Фішки та тренди поліграфічних послуг 2020-2021

Покупці голосують коштами, і тому те, що ще зовсім нещодавно було новинкою, яка коштувала чимало грошей, вже сьогодні міцно увійшло до списку актуальних і затребуваних (а отже, освоєних ринком і недорогих) трендів. Давайте дізнаємося, на які тренди поліграфічних послуг варто звернути увагу вже сьогодні, щоб не втратити клієнтів завтра.


Нові тренди поліграфічних послуг


На ринку реклами почало відбуватися усунення акцентів. Поліграфісти з Європи та Америки знижують обсяги друку. Значна частина споживачів освоює Інтернет, і це спричинило зниження продажів паперових видань. Непогана тільки справа з друком листівок, флаєрів, буклетів та інших видів друкованої реклами, оскільки ця продукція ефективно доповнює маркетингову онлайн-кампанію.

Сьогодні змінюється підхід до розміщення рекламної інформації. Щоб покупець побачив рекламу, використовується друк на упаковці товару, що виставляється у звичайних магазинах. Цей напрямок є перспективним для поліграфічних кампаній.


Нове у книговидавничій справі


Шанувальники паперових книг малоймовірно перестануть їх купувати у найближчі 10-20 років. Зміни, ймовірно, торкнуться ланцюжка доставки книг до споживача, офлайн-магазини тепер будуть доповненням інтернет-магазинів, які вже зараз замовляють книги невеликими тиражами. Цю тенденцію відзначають шістдесят відсотків іноземних видавничих компаній.

Одночасно зростатимуть обсяги цифрових видань, оскільки багато хто сьогодні вважає за краще купувати дешевший електронний варіант книг.Переваги індивідуального підходу


Розвиток цифрових видів поліграфії зрівняв шанси малих та великих проектів. Поліграфісти можуть запропонувати співпрацю щодо збереження даних у клієнтській базі, внесення змін, збільшення інтерактивності. Освоєння цього напряму почалося, але поки що пропозиція перевищує попит.


5 графічних тенденцій та трендів поліграфічних послуг 2020-2021 років.


1) Кольорові рішення у стилі кіберпанк

У рекламі переважає дизайн із використанням кричучих кольорів та незвичайних поєднань. Ідея тренду – показати, що настала та сама майбутня ера високих технологій, яку нам демонстрували фантастичні фільми.

Роботи, штучний інтелект, поєднання яскравих насичених кольорів, використання неону та глітчу – все це елементи стилю кіберпанк у поліграфії. Природні образи поступаються місцем фентезі.


2) Сюрреалізм у фото продуктів

Розкладки та знімки у русі – це старо та нецікаво! Сюрреалістичний підхід під час створення фотографій продукції дарує відчуття новизни, запалює, надихає.

Практичність та органічність сьогодні не в тренді. Вітається епатажність, виклик, відмова від традицій.


3) Застосування аплікацій

Така проста річ, як аплікація, здатна повністю змінити сприйняття картинки, наприклад, у фото вирізають якісь фрагменти або зрушують їх один до одного.

У дизайнах сьогодні поєднують фотографії із ілюстраціями, різні види графіки. Нарочита недбалість виконання є додатковим прийомом привернення уваги.


4) Асиметричні варіанти

Новий час вимагає революційних змін, відмовитися від усталених правил. Геть симетрію та класичні розмітки, даєш естетичний хаос! Звісно, ​​не всі вітають такі заклики.

Хтось діє рішуче і сміливо, більшість поки що не прагне експериментів.


5) Ефект невагомості 

Незвичайно, футуристично і лаконічно виглядає поєднання класичного фону з накладенням на нього 3D-об'єкта, причому дизайнер не переймається законом тяжіння.

Візуальна глибина зображення та відкрита композиція служать засобами привернення уваги до основного рекламного об'єкта. Дизайн виходить живим та динамічним.

Тренди 2020 – це поєднання вдалих готових рішень, унікальність, визначення свого власного стилю та напряму. Сліпе копіювання вийшло з моди, сьогодні час потребує нових ідей, творчості та креативності. У 2020-му році потрібно враховувати досвід минулого, але дивитися в майбутнє, поєднувати природне з технологічним, фантазію та реальність.